Wszystkie kolory farb do włosów

Rynek usług i produktów do koloryzacji włosów rozwija się z roku na rok. Uznane marki oferują nowe, udoskonalone farby do włosów pozwalające na dobranie idealnego odcienia oraz bezpieczne farbowanie, dzięki któremu włosy nie ulegają zniszczeniu. Rokrocznie pojawiają się nowe, niekiedy zaskakujące oryginalnością kolory farb do włosów umożliwiające niebanalną koloryzację dla każdego typu urody. Dlatego też pytanie, jakie są kolory farb do włosów jest dosyć trudne, ponieważ rozmaitość zastosowanych rozwiązań w zakresie palety barw jasnych i ciemnych odcieni jest niezmiernie szeroka. Niemniej jednak przyznać należy, iż wszystkie kolory farb do włosów produkowane przez znaczące na rynku firmy dają doskonałe efekty odświeżonych, naturalnych i błyszczących włosów.

Kolory farb do włosów blond

Jasne kolory farb do włosów oscylują wokół szerokiej palety kolorów inspirowanych barwami natury, czego przykładem może być blond kryształowo chłodny, jasno perłowy, złocisty, piaskowy, migdałowy, waniliowy, odcienie kości słoniowej czy miodu. Jasne kolory farb do włosów to wszelkiego rodzaju beże, popiele i opale w rozmaitych wariacjach.

Jasne i ciemne odcienie czerwieni

Jakie są kolory farb do włosów rudych? W tym wypadku paleta kolorów i odcieni jest zaskakująco bogata, pozwalająca dopasować mniej lub bardziej intensywny czerwony odcień do każdego typu urody. Kolory farb do włosów rudych są dosyć zróżnicowane. Od jasnych, miedziano – złocistych, miodowo – karmelowych, bursztynowych poprzez cynober i złocisty kasztan aż do mocnych, nasyconych ciemno czerwonych barw, jak intensywna, płomienna czy paprykowa czerwień.

Jakie są kolory farb do włosów brązowych?

Niemal wszystkie kolory farb do włosów brązowych zbliżone są do naturalnych odcieni, dlatego też barwa ta pozwala na bezpieczne farbowanie w celu uzyskania naturalnego efektu. Nie brak tu oczywiście rozmaitych wariacji dających ciekawe efekty kolorystyczne, czego przykładem może być mroźny kasztan czy mroźne kakao czy cynamonowa kawa, niemniej jednak typowe brązowe odcienie to ciemny lub jasny brąz, czekolada, kasztan, jasno – miedziany czy mahoniowy brąz.

Oryginalne i zdecydowane odcienie czerni

Kolory farb do włosów czarnych z granatowymi lub fioletowymi refleksami stanowią dosyć oryginalne zestawienia kolorystyczne, jak głęboki obsydian, hebanowa czerń, perłowy fiolet czy czarna lukrecja. Ze względu na mocne i zdecydowane odcienie, wszystkie kolory farb do włosów czarnych wymagają idealnego dopasowania do typu urody, codziennego makijażu i stylizacji.