Najmodniejsze botki damskie

Modne botki damskie w nadchodzącym sezonie wyróżniają się bogactwem dodatków oraz oryginalnymi rozwiązaniami stylizacyjnymi. Botki 2016 to rozmaite typy obuwia na płaskiej podeszwie, platformie, obcasie czy szpilce przeznaczone na wszelkie, mniej i bardziej oficjalne okazje oraz do noszenia na co dzień. Szeroka gama wzorów i kolorów pozwala na dobranie idealnego dla osobistych potrzeb obuwia, przy czym szczególną uwagę przyciągają najmodniejsze botki ażurowe, zdobione frędzlami oraz buty typu cut out ozdobione pomysłowymi wycięciami.

Najmodniejsze botki ażurowe

Modne botki damskie ażurowe na płaskiej podeszwie lub dowolnym rodzaju i wysokości obcasa są zaprojektowane w zgodzie z panującymi obecnie trendami na wycięcia i prześwity. Podstawowa kolorystyka tego typu butów z dominującym kolorem czarnym, białym, brązowym i szarym stanowi jedynie tło dla ażurowej powierzchni buta. Rodzaje i wielkość wycięć zależą głównie od budowy i stylistyki botków. Drobne wzory geometryczne czy kwiatowe zdobią lżejsze buty na szpilce lub obcasie, gęsta siatka natomiast pasuje do mocniej zabudowanych butów oraz kozaków. Wielbicielki odważniejszych rozwiązań zainteresowane będą ażurowymi butami w zdecydowanych kolorach – chabrowym, zielonym czy żółtym bądź ozdobionych kolorowym nadrukiem.

Frędzle oraz krój cut out

Najmodniejsze botki 2016 to również buty ozdobione wszelkiego rodzaju frędzlami. Szczególnie interesująco prezentują się zabudowane buty na szpilce pełne lub z wycięciem na palcach, wykonane z ekologicznej skóry lub zamszu ozdobione na całej długości brzegu frędzlami tej samej barwy. Gama kolorów tego typu botków jest bardzo bogata – od tradycyjnych, białych, brązowych oraz czarnych aż do butów koloru chabrowego, bordowego, jasnoniebieskiego i fioletowego. Dłuższe i krótsze frędzle zdobią również sięgające kostki, zabudowane całkowicie najmodniejsze botki na obcasie wykonane z gładkiej lub wytłaczanej skóry ekologicznej.

Modne botki damskie obowiązujące w nadchodzącym sezonie to również buty typu cut out. Gładkie lub zdobione, wyróżniają się zaskakującym krojem – dużymi i mniejszymi wycięciami i stylistycznym, celowym naruszeniem struktury na palcach lub bocznych powierzchniach buta.