Modne sukienki i kroje sukienek

Modne sukienki 2016 to szeroka gama fantazyjnych krojów, kolorów i motywów połączona z oryginalnymi rozwiązaniami dekoracyjnymi. Kolekcja na nadchodzącą wiosnę i lato posiada w ofercie sukienki 2016 przeznaczone na każdą okazję.

Kobiety uważnie śledzące aktualne trendy z całą pewnością zwrócą szczególną uwagę na obowiązujące tego lata modne kroje sukienek. Projektanci odzieży proponują paniom ciekawe rozwiązania stylistyczne przeznaczone dla kobiet o różnym typie figury, urody oraz wieku.

Klosze, kwiaty i zakładki

Szczególną uwagę zwracają bardzo eleganckie modele i modne kroje sukienek przeznaczonych do noszenia na co dzień, złożone z dosyć prosto skrojonej góry oraz lekko rozkloszowanej, sięgającej kolan lub połowy łydek spódnicy z ozdobnymi zakładkami. Tego typu sukienki ozdobione są zwykle modnymi w tym sezonie motywami kwiatowymi różnego rodzaju – od dużych pojedynczych kwiatów na białym tle aż po drobną łączkę w kilku dobranych barwach. Szczególnie efektownie prezentują się motywy kwiatowe, „rozsiane” na wybranym fragmencie sukienki.

Asymetria i falbany

Modne sukienki 2016 to również pięknie skrojone, jednobarwne sukienki wykonane z lejących materiałów w zdecydowanych kolorach. Modne kroje sukienek tego typu to przede wszystkim różnego rodzaju pomysłowe asymetrie, pozwalające dopasować sukienkę do każdego rodzaju figury, bowiem fałdy materiału maskują optycznie mankamenty figury i podkreślają jej atuty. Najciekawsze asymetryczne kroje sukienek to dłuższy tył przy krótkim, odsłaniającym kolana przodzie, rezygnacja z jednego rękawa oraz szycie kopertowe, przy czym jedna część sukienki jest dłuższa od drugiej. Interesujące i ciekawie prezentujące się asymetryczne sukienki 2016 na letnie dni ozdobione są rozmaitego rodzaju i długości falbanami na dekolcie, spódnicy lub skosie, co tworzy niebanalny efekt i stylistyczną aranżację.

Modne koronki

Modne sukienki 2016 wykonane są również z różnego rodzaju koronki. Tego typu sukienki, z długimi lub krótkimi rękawami ozdobionymi koronką na podszewce tego samego lub kontrastowego materiału przeznaczone są zarówno na co dzień, jak i na specjalne uroczystości. Ciekawym pomysłem projektantów jest ozdobienie koronka wybranego fragmentu sukienki – na biodrach, w pasie lub na karku.