Modne, eleganckie spódnice

Kolekcje spódnic na wiosnę i lato 2016 roku dostępne w sklepach stacjonarnych i internetowych z całą pewnością zadowolą każdą, nawet najbardziej wymagającą kobietę. Modne spódnice 2016 to bogactwo wzorów, krojów, kolorów, deseni i motywów oraz wykorzystanych dodatków pod postacią zamków ekspresowych, pasków czy kokard stosowanych z dużym umiarem.

Prostota contra bogactwo falban

Najmodniejsze spódnice tego sezonu oscylują między kilkoma formami i krojami- długie do łydki lub sięgające nieco za kolano, mniej lub bardziej rozkloszowane oraz proste w formie spódnice ołówkowe z ewentualnym zwężeniem w okolicach kolan.

Modne spódnice 2016 to bogactwo barw. Modne kobiety usatysfakcjonuje szeroka gama kolorów – eleganckie spódnice w różnych odcieniach niebieskiego, szarości i klasyczna czerń, a dla nieco bardziej odważnych pań interesujący kolor mocnej czerwieni i złota. Klasyczny, prosty krój spódnic pozwala na wyeksponowanie koloru tworząc – zależnie od doboru barw – ciekawy zestaw na wszelkie mniej i bardziej oficjalne okazje.

Najmodniejsze spódnice na co dzień

Modne spódnice 2016 to również propozycje przeznaczone na co dzień. Zależnie od indywidualnych potrzeb, typu figury i urody, mamy do wyboru sięgające łydek rozkloszowane spódnice z cienkich, lejących materiałów gładkich lub zdobionych, skrojone w kształcie litery A proste lub uszyte na zakładkę spódnice do kolan, krótkie spódnice z dwóch lub trzech nałożonych na siebie falban czy też proste w kroju spódnice do kolan z niewielkim rozcięciem nad kolanem lub fantazyjnym wycięciem dolnego brzegu w półkola lub fale.

Najmodniejsze spódnice na wiosnę i lato ozdobione są w znacznej mierze dużymi motywami kwiatów – jedno lub wielobarwnych na białym tle. Popularne i bardzo efektowne są wzory roślinne i geometryczne ze znaczną domieszką czarnego koloru oraz jednobarwne spódnice w zdecydowanym kolorze ozdobione zamkiem elektrycznym wszytym na środku jako ciekawy element dekoracyjny. Rolę ozdobną spełniają również koronkowe zakończenia jednobarwnych spódnic. Szczególnie interesującą propozycją są w całości wykonane z koronki, eleganckie spódnice na jednobarwnym tle.