Jaki zegarek dla żony, męża i mamy?

Rozmaitość pełnionych ról społecznych i wynikających z nich obowiązków i zajęć stawia przed

kobietami i mężczyznami odmienne wymagania. Harmonogram dnia i pełnienie różnych funkcji powoduje konieczność dobrego przygotowania. Ważną rolę w zaplanowaniu codziennej logistyki odgrywa wybór odpowiadającego indywidualnym potrzebom zegarka.

Jaki zegarek dla żony pracującej i nie pracujące zawodowo?

Zegarek dla pani domu powinien być wykonany z dobrej jakości materiałów, przy czym oprawa i styl – od prostego paska z silikonu poprzez bransoletkę ze skóry nabijaną nitami aż po ozdobną bransoletę – zależy od indywidualnych upodobań i stylu życia kobiety. Kwestia, jaki zegarek dla żony zależy w znacznej mierze od wykonywanej pracy i aktywności pozazawodowej, a także miejsca, w którym dana osoba najczęściej przebywa w ciągu dnia.

Kobiety aktywne zawodowo, pracujące na eksponowanych stanowiskach muszą dbać o odpowiedni, zgodny z określonym dress code wizerunek, w związku z czym wybierają eleganckie zegarki na skórzanym gustownym, klasycznym pasku lub też dobrej jakości zegarki na bransoletach. Z kolei zegarki o silikonowych czy plastikowych bransoletach, odpornych na brud są dobrą odpowiedzią na pytanie, jaki zegarek dla żony, która spędza większość dnia pracując w domu i ogrodzie.

Jaki zegarek dla mamy wychowującej dzieci?

Podobnego wyboru prostych, odpornych na zabrudzenia bransolet dokonują kobiety wychowujące dzieci, które cenią przede wszystkim wygodę. Kwestia, jaki zegarek dla mamy zależy w dużej mierze od wieku dziecka. W przypadku niemowląt i małych dzieci bezpieczeństwo to kwestia podstawowa, dlatego też mamy wybierają zegarki najprostsze, pozbawione ozdób, posiadające funkcję timera, alarmu i ewentualnie latarki. Są to podstawowe założenia stanowiące odpowiedź na pytanie, jaki zegarek dla mamy zaangażowanej w opiekę nad dzieckiem będzie najlepszy.

Jaki zegarek dla męża spędzającego czas aktywnie?

Mężczyźni, zwykle pracujący zawodowo wybierają funkcjonalne zegarki o mniej lub bardziej klasycznej formie. Kwestia, jaki zegarek dla męża zależy w znacznej mierze od rodzaju aktywności zawodowej. Mężczyźni pracujący w biurach czy bankach lub wszelkiego rodzaju stanowiskach, na których obowiązuje dress code wybierają klasyczne zegarki na paskach o eleganckich, dużych tarczach. Natomiast panowie aktywnie spędzający czas, działający w rozmaitych branżach i ceniących aktywność fizyczną koszą elektroniczne, wyposażone w gadżety funkcjonalne modele, które stanowią najlepszą odpowiedź na pytanie – jaki zegarek dla męża.